جهت مشاوره کلیک کنید

مشاوره ورزشی بدنسازی

مشاوره تمرینی، غذایی، چیدمان مکمل​ با بهترین متدها برای بهبود سلامت بدنسازی

آقای بوجارزاده مربی و مشاور ورزش

چرا نیاز به مشاوره ورزشی داریم ؟

برای بهبود کیفیت زندگی ، مسئله تناسب اندام از اهمیت خاصی برخوردار است که علاوه بر زیبایی اندام باعث سلامتی جسم ، رو‌ح و روان و اعتماد به نفس میشود.
امروزه علاوه بر جوانان از هر گروه سنی با محدودیتها و شرایط جسمی ، شغلی و‌ زندگی متفاوت در جهت رسیدن به تناسب اندام روانه باشگاهها میشوند.
مهمترین نکته در اینجا داشتن برنامه ریزی علمی و دقیق با توجه به شرایط زندگی ، جنسیت و محدودیتهای زندگی هر فرد میباشد که باید توسط مربی کاردان و با تجربه تهیه و تنظیم شود چرا که در بسیاری موارد دیده شده بعضی مربیان برای رسیدن سریع به هدف ، از راههای غیر علمی که باعث آسیب به ابعاد دیگر زندگی فرد میشود ، استفاده میکنند.
که نه تنها نتیجه مناسب نمیدهد بلکه شخص را سرخورده کرده و با عث میشود ورزش را پس از مدت کوتاهی رها کند .
آقتی مهدی بوجارزاده کارشناس تربیت بدنی با سی سال سابقه ورزشی در موسسه اوج سلامت و تناسب که اولین موسسه ثبت شده در ارتباط با مشاوره مکملی ، تمرینی و غذایی میباشد ، علم و تجربه خود را در اختیار علاقمندان قرار میدهد.

اهمیت مشاوره مکملی

با توجه به شرایط زندگی برای رسیدن به نتیجه دلخواه ممکن نیست تمام نیاز بدن یک ورزشکار ، فقط با غذا تامین شود. با هزینه هایی که یک ورزشکار متحمل میشود اگر دو‌مورد مهم را در مورد مکمل رعایت نکند این همه وقت و هزینه بی نتیجه میماند
۱) انتخاب صحیح مکمل
۲) نحوه و‌میزان صحیح استفاده

بیوگرافی آقای بوجارزاده

آقای مهدی بوجارزاده کارشناس تربیت بدنی و قهرمان و‌مربی در چهار رشته ورزشی کاراته ، وزنه برداری ، پرورش اندام و کراس لیفتینگ میباشند.
ایشان از سن سه سالگی شروع به آموختن فنون کاراته کردند و در سن پنج و‌نیم سالگی موفق به دریافت کمربند مشکی دان یک شدند که این مقام رکورد گینس میباشد.

پس از کسب قهرمانی های استانی و‌ کشوری در رشته کاراته و دریافت کمربند مشکی دان چهار شروع به فعالیت در رشته وزنه برداری کردند که در این رشته نیز داراى عناوين قهرمانى هستند و‌ همچنین داور ملی وزنه برداری میباشند.
ایشان با شروع فعالیت در رشته پرورش اندام و‌ کسب مدرک بین المللی مربی گری و همچنین شرکت شركت در مسابقات و كسب عناوين قهرمانی، رزومه ورزشی خود را تکمیل کردند.
به سبب همین سوابق درخشان ورزشی مورد توجه جامعه ورزشی بین المللی قرار گرفتند و از مسکو برای دریافت و تاسیس رشته ترکیبی کراس لیفتینگ دعوت شدند و به عنوان موسس و صاحب امتیاز این رشته در ایران معرفی شدند.
هم اکنون ایشان با تسلط به سه رشته ورزشی و تحصیلات در رشته تربیت بدنی به عنوان یکی از برجسته ترین مربیان در زمینه بدنسازی رشته های مختلف ورزشی ، دانش و تجربه سی سال ورزش حرفه ای را در اختیار علاقمندان قرار میدهند.

تعدادی از مدارک ورزشی

سوالات متداول در خصوص مشاوره ورزشی

برنامه های تمرینی و غذایی برای مدت هشت هفته تنظیم میشود که بعد از هفته چهارم با ارسال عکس از وضعیت بدن ، پیشرفت و‌نتیجه کار بررسی میشود

پس از پر کردن فرم ثبت نام برای شما نام کاربری ارسال میشود و از طریق واتساپ برای دریافت برنامه در ارتباط خواهید بود

پس از تکمیل ثبت نام ، بین سه الی هفت روز بعد برنامه برای شما ارسال میشود

تغییرات تعدادی از کاربران پس از مشاوره آقای بوجارزاده

فرم را پر کنید تا با شما تماس بگیریم